Odborné a poradenské služby
Iveta Tibenská
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
- Obec
- Zvončín
- Od roku
- 2004
- IČO
- 41 152 867
Iveta Tibenská
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 919 01 Zvončín
- Na trhu od
- 1. júna 2004
- IČO
- 41 152 867
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 69.20)
- Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Podnikanie v číslach
- 22
- rokov na trhu
- 2004
- rok vzniku
- 5
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Iveta Tibenská
Iveta Tibenská – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zvončín. Podniká od 1. júna 2004.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad vedenie účtovníctva, podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti a veľkoobchod.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Iveta Tibenská
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 152 867
- Dátum vzniku
- 1. júna 2004
- Miesto podnikania
- 919 01 Zvončín
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trnava, vložka č. 250-19275
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 69.20)
- Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Iveta Tibenská zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.
-
Vedenie účtovníctva
-
Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
-
Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Iveta Tibenská?
Miesto podnikania je v obci 919 01 Zvončín.
Čím sa Iveta Tibenská zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vedenie účtovníctva; podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchod; maloobchod.
Aké je IČO – Iveta Tibenská?
IČO je 41 152 867.
Odkedy podniká Iveta Tibenská?
Podnikanie začalo 1. júna 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.